SERWIS DACH – INFORMACJE O FIRMIE

P.H.U. Serwis Dach od 1993 roku specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych oraz innych materiałów wykorzystywanych w branży budowlanej. Od początku naszej działalności naszym najważniejszym celem jest wysoka jakość oferowanych produktów oraz profesjonalna obsługa klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na szeroką wiedzę fachową, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom nie tylko szeroki asortyment sprawdzonych marek pochodzących od uznanych producentów, ale również niezbędne doradztwo. Rzetelnie podchodzimy do powierzonego nam zadania, dlatego też towarzyszymy klientom na każdym etapie realizowanego procesu inwestycyjnego.

Zanim zajęliśmy się sprzedażą, przez dziesięć lat praktycznie zajmowaliśmy się budownictwem. Praca na wielu placach budowy zaowocowała różnorodnym doświadczeniem, które pomaga nam aktywnie wspierać naszych klientów w doborze najlepszych rozwiązań i materiałów do realizacji konkretnych inwestycji.

Wysoko wyspecjalizowana kadra i nowoczesny sposób zarządzania firmą sprawiają, że stale zdobywamy uznanie wśród nowych klientów oraz cieszymy się zaufaniem stałych partnerów handlowych.

Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia, zaangażowania i bogatej oferty handlowej.

SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW NA POKRYCIA DACHOWE

Najważniejszą częścią naszego asortymentu są wysokiej jakości pokrycia dachowe. W sprzedaży posiadamy dachówki Creaton, Bogen, Röben oraz innych uznanych producentów. Oferujemy również gonty dachowe IKO oraz blachodachówki Blachotrapez, oraz Budmat. A to tylko część z dostępnych u nas produktów. W ofercie mamy również solidne materiały do prac wykończeniowych prowadzonych na dachach, np. systemy rynnowe czy okna dachowe. Nasz asortyment uzupełnia duży wybór materiałów elewacyjnych i izolacyjnych.

gdanska2 gdanska1