O firmie

Serwis Dach

Witamy

P.H.U. Serwis Dach to firma założona w 1993 roku, która zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych i innych materiałów budowlanych. Od początku działalności naszym najważniejszym celem była profesjonalna obsługa klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy Państwu zaproponować zakup towarów niezawodnych, sprowadzanych od wysoko wyspecjalizowanych zakładów o ustalonych markach. Naszą działalność sprzedażową poprzedziła 10-cio letnia praktyka budowlana i to  właśnie dzięki pracy na placach budowy jesteśmy w stanie fachowo doradzić przy wyborze materiałów budowlanych. Zapewniamy rzetelne podejście do każdego zlecenia, naszym klientom towarzyszymy przez cały proces inwestycyjny. Wysoko wyspecjalizowana kadra i nowoczesny sposób zarządzania firmą sprawiają, że stale zdobywamy uznanie wśród nowych klientów oraz cieszymy się zaufaniem stałych partnerów handlowych.

Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia, zaangażowania i bogatej oferty handlowej.

Sprzedaż materiałów na pokrycia dachowe

Najważniejszą częścią naszego asortymentu są wysokiej jakości pokrycia dachowe. W sprzedaży posiadamy dachówki Creaton, Bogen, Roben i innych znanych marek, gonty dachowe IKO, a także blachodachówki Blachotrapez, Budmat i innych wiodących producentów. Oferujemy również solidne materiały do wykonania prac wykończeniowych na dachach, np. systemy rynnowe czy okna dachowe. Obok pokryć dachowych zapewniamy duży wybór materiałów elewacyjnych i izolacyjnych.

Od końca 2012 roku należymy do sieci PHD (Polskie Hurtownie Dachowe) – pierwszej w Polsce grupy, skupiającej największych na rynku graczy z branży dachowej z tak znaczącym potencjałem zakupowym. W jej skład wchodzą firmy mające wieloletnie doświadczenie, a także wiodącą i ugruntowaną pozycję na rynku hurtowej sprzedaży materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem branży pokryć dachowych.

gdanska2 gdanska1